Puchary w Bydgoszczy

28-10-2018

W dniu 27 października 2018 roku w Bydgoszczy odbył się Ogólnopolski Turniej Kyokushin Karate organizowany przez Klub z Bydgoszczy ( Jarosława Remusa 3 dan )  - Klub jest członkiem  Polskiego Związku Karate. Na starcie stanęło 250 zawodników z 24 miast z całej Polski. Zawody rozegrano w walkach kontaktowych z podziałem na kategorie wagowe. Nasz Klub zdobył w skromny składzie kilkanaście pucharów i a byli to : Adrianna Kolenda  i Filip Konefał zdobyli pierwsze miejsce, drugie miejsce Kamil Kaczmarek,  trzecie miejsce wywalczyli Dominik Bilkowski, Hubert Wasilewski, Julita Stanisławska, Kamil Nowak i Kamil Nowak . Poza podium znaleźli się Dawid i Marcel Wiśniewski, Wojciech Gadomski  Aleksndra Zając, Marcel Rosiak,. Opiekę nad zawodnikami sprawowali  Daniel Pakuła i Ariel Więcławek. Zawodników wsparł Burmistrz Turku Romuald Antosik, Burmistrz Tuliszkowa Grzegorz Ciesielski oraz Wójt Kawęczyna Jan Nowak i firmy PGKiM Turek, Firma Lanko z Dobrej i Sportmax, MSiT.